środa, 1 grudnia 2010

My big american dream.

Chciałabym żebyście wiedzieli, że aktualnie moim największym marzeniem jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Chciałabym zwiedzić L.A, Hollywood, Kalifornię, San Francisco ale przede wszystkim Nowy Jork. Gdybym mogła opalać się na kalifornijskiej plaży,  spędzić choćby  jeden dzień w Mieście Aniołów i pójść na zakupy w Nowym Jorku byłabym najszczęśliwszą osoba na kuli ziemskiej. Co prawda byłam już USA jakieś trzy lata temu, w Chicago , ale to nie to samo gdy ma się 12 lat.:D
Piszę o tym teraz, ponieważ w ostatnich dniach po rozmowie z rodzicami pojawił się pomysł i możliwość, że przyszłe wakacje spędzę właśnie w tym kraju. Na razie nie mówię Wam nic więcej, bo nie chcę zapeszać, trzymajcie kciuki!

Eng:
I would like to tell you that my biggest dream is travel to the United States. I would like to visit LA, Hollywood, California, San Francisco, but primarily New York. If I could sunbathe on the beach in California,  spend even one day in the City of Angels and go shopping in New York I'd be the happiest person on the globe.
I was in the U.S. about three years ago, in Chicago, but is not the same thing when you are 12 years old.: D I'm writing about this now because in recent days after a conversation with my parents is the possibility that I'll spend next holidays in this country. For now, I can' t tell you anything more because I don't  know what will happen, but keep your fingers crossed!


LEAVE COMMENTS AND FOLLOW ME, IF YOU WANT !! :)

18 komentarzy:

martiarti pisze...

Też mam identyczne marzenie;)

Marella pisze...

Super cute pics!

Christina pisze...

Wow great shot! :)
I hope that u can go in the ´greatland´ hihi :>

kisses,

___________________________
http://christinakey.blogspot.com
___________________________

Amber Blue Bird pisze...

fingers crossed :)

Corie pisze...

Love your pics!

I can tell you that I've been to all of the places you've mentioned and each place is an amazing place of its own. You would totally enjoy.

Anonimowy pisze...

pozostaje mi tylko trzymać kciuki :)

anja pisze...

ja też chcę ... tak jak chyba większość ;))

Electric city pisze...

bardzo fajne kapcie :)

Serena P. pisze...

Love this book!
S.

grublon pisze...

wakacje w Ameryce ? pozazdrościc .. : )

jada and jon pisze...

love that book! you might not be able to live in LA yet, but take a look at our site and you can maybe buy some vintage from LA. :)

www.avintagelovestory.com

xx

Lara - Elain pisze...

I wanna go to New york one day too :) But I would need to safe a lot of money before for all the shopping I wanna do there :)

Don´t miss my give away it ends tomorrow!

Anonimowy pisze...

Ciekawa sesja i cudowne kapcie *.* Jejku, kocham je. I ściana, yep. I Ty piękna i wszystko piękne! I ja równiez trzymam kciuki za wyjazd do USA, gdyż wtedy może mi coś kupisz w tamtym miejscu i przywieziesz pełno słit foci, hihi. Więc, oby do wakacji ;)

OLA

coldclove pisze...

fajne inspiracje (;

http://waronclothes.blogspot.com/
new inspirations! :)

Instant Flowers pisze...

ahh yeah I'd love to travel to the US as well :) normally i'm going to new york this summer, i hopeee so :D

evolllove pisze...

też chciałabym jechać do usa. nie jest to moje najwieksze marzenie, bo największym są Indie, ale USA? kurde zupelnie inne zycie.

sojourned in style pisze...

your love for america is evident :) & i hope you do come and even stop by Canada where im from.

cristina petre pisze...

cute photos!